Knihy beletria Jedlá a nápoje Nápoje, koktejly

Zázračné čaje

od Klára Trnková z vydavateľstva Studio Trnka s.r.o. CS jazyk

Autor: Klára Trnková
Vydavateľstvo: Studio Trnka s.r.o.
EAN: 9788087209837
ISBN: 978-80-87209-83-7
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 120x140x10 mm
Žáner: Varenie, nápoje, diéty

Viac o knihe Zázračné čaje (Klára Trnková)

Knížka obsahuje návody k přípravě bylinných i jiných čajů, které pomáhají při různých běžných obtížích a přispívají ke zlepšení zdravotního stavu, dobré nálady. Použité koláže se starých pohlednic a herbářů navozují dobrou pohodu.

Vraždoku
Tato kniha zabija