Prečo nakupovať u nás

Prečo nakupovať na preskoly.sk

Trojnásobný víťaz a 8 krát finalista Heureka ShopRoku

Heureka ShopRoku 2020 - víťazHeureka ShopRoku 2019 - víťazHeureka ShopRoku 2018 - finalista
Heureka ShopRoku 2017 - finalista
Heureka ShopRoku 2016 - finalistaHeureka ShopRoku 2014 - finalista

Internetové kníhkupectvo, ktoré získalo ocenenie zákazníkov na portáloch Heureka, Pricemania a Najnákup.

Široký výber učebníc a kníh z rôznych vydavateľstiev.

Okrem toho sa stále usilujeme ponuku našich kníh rozširovať, aby ste u nás našli všetko, o čo potrebujete. Momentálne máme v ponuke vyše 80 000 titulov.

Zľavy až 50% na väčšinu titulov

Našou víziou je ponúknuť vám čo najnižšie možné ceny.

Kvalitné služby za najnižšie ceny

Aj napriek nízkym cenám sa môžete spoľahnúť na kvalitu nami poskytovaných služieb. V prípade potreby nás môžete kontaktovať telefonicky, prípadne e-mailom, kde vám radi odpovieme na vaše otázky.

Dokonalý prehľad o vašej objednávke

O stave vašej objednávky vás informujeme prostredníctvom e-mailu prípadne SMS.

Rýchle a cenovo výhodné spôsoby doručenia

Výhodné ceny poštovného. Pri nákupe nad 49 € poštovné a balné zdarma.

Vernostný program na školské tituly

Pri týchto tituloch si zákazník zbiera body za nákup, ktoré môže následne využiť na bonusový tovar v sekcii Tovar za body. Viac o vernostnom programe sa dozviete tu.

Shakespearova knižnica

Školám poskytujeme možnosť zapožičať si od nás knihy zjednodušeného čítania na svoje výstavky pre žiakov.

Zapožičiavame školám a organizáciám knižky na skúšku

Ak sa neviete rozhodnúť, môžete si od nás vyžiadať knihy k nahliadnutiu jeden kus zdarma na 14 dní a následne sa rozhodnúť, ktoré si zakúpite (objednávku zápožičky realizujte cez stránku, do poznámky uveďte ZÁPOŽIČKA).

Poskytujeme možnosť vrátenia nepoužitých kníh

Bežní užívatelia nám môžu knihy vrátiť podľa obchodného zákonníka do 14 dní. Školám poskytujeme možnosť vrátenia nepoužitých kníh do 14 dní, pokiaľ by ste chceli tento čas predĺžiť, kontaktujte nás.

Individuálny prístup ku školám

Ku školám pristupujeme individuálne a vieme im vyhovieť v rôznych špecifických požiadavkách. Školy a učitelia majú možnosť platby na faktúru so splatnosťou 14 dní.