Učiteľské sady Pearson

Ponuka od Longman Pearson 2024

Škola, ktorá nakúpi učebnice Pearson cez preškoly.sk, naskenuje faktúru a pošle ju na email gratis@venturesbooks.com, dostane učiteľskú sadu zadarmo.

Podmienky:

Pre získanie učiteľskej sady ako bonusu je odber 30 ks SB a / alebo WB od jedného titulu. V niektorých prípadoch poskytuje Ventures Books učiteľské materiály ako bonus už pri odbere 15 ks SB.
Škola, ktorá nakúpi učebnice Pearson cez našich distribútorov, naskenuje faktúru a pošle ju na email gratis@venturesbooks.com, dostane učiteľskú sadu tiež zadarmo.

Novinkou je spôsob objednávania tlačených slovníčkov k učebniciam Pearson pre študentov. Slovníčky sú distribuované zdarma priamo na školy v počte, ktorý odpovedá objednaným počtom kusov SB alebo WB. Nakupuje škola u Ventures Books, žiada o slovníčky v objednávke. Pokiaľ škola nakupuje u nášho obchodného partnera (napr. lokálne kníhkupectvo), žiada o slovníčky rovnakým spôsobom ako o učiteľské materiály. Tzn. škola naskenuje faktúru a pošle žiadosť o slovníčky emailom na gratis@venturesbooks.com