Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie

Poštovné a balné

Ceny poštovného a balného

 

Poštovné je účtované podľa hodnoty vašej objednávky a spôsobu platby: 
 
 

 objednávka 

do 49 € 

  objednávka 

nad 49 €  

 Dĺžka prepravy*2  

    
Doručenie poštovým kuriérom3,90 € Zdarma1 - 3 dni 
Doručenie kuriérom DPD3,90 €  Zdarmado 24 h 
Osobný odber v Bratislave - viac tu
 0 €  Zdarma-
 Zásielkovňa (Packeta) odberné miesta v SR2,19 €      Zdarma1 - 4 dni
 Doručenie na POŠTU a BalikoBox
2,49 € Zdarma1 - 3 dni
 
Dobierkový príplatok 0,99 EUR.
 
Vďaka BalikoBOXu budete mať svoju zásielku už do dvoch pracovných dní! Nechajte si ju poslať na doručenie do BalíkoBOXu - zásielku si tak môžete vyzdvihnúť 24 hodín denne počas 3 dní (ak tak neurobíte, zásielka na vás až 18 dní počká na priradenej pošte). Na uloženie zásielky vás upozorníme SMS správou.
 
*1 Platbou vopred sa rozumie platba internet bankingom Vašej banky (momentálne poskytujeme možnosť platby cez E-commerce od SLSP, VUB e-platby, Sporopay, Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. Je dôležité mať na karte povolenú platbu cez internet. Ak si nie ste istí, overte si, prosím, túto skutočnosť vo vašej banke. 
 
Kvôli maximálnej bezpečnosti pri platbe cez online terminál, neposkytujete informácie o vašej karte nám, ale danej banke (v prípade E-commerce je to Slovenská sporiteľňa), ktorá nám po realizácii úhrady posiela iba potvrdenie o uskutočnení platby.

*2 Uvádzame zvyčajnú dobu doručenia, ktorá začína plynúť dňom odoslania zásielky z nášho skladu. O tejto skutočnosti Vás informujeme mailom prípadne SMS správou.
 
V našom e-shope myslíme ekologicky, a preto sa snažíme minimalizovať používanie plastov. V prípade nutnosti používame už raz využitý výplňový materiál (bublinková fólia, vankúšiky), ktorý nám chodí spolu s tovarom od dodávateľa. Nekupujeme a nepoužívame nové plastové výplne.