Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie

Zapožičanie učebníc Klett

 Zapožičanie vybraných druhov učebníc z vydavateľstva Klett

 

Zapožičanie učebníc sa realizuje na dva roky z možnosťou neskoršieho odkúpenia učebníc. Podmienkou na získanie týchto učebníc je nákup pracovných zošitov. Upresnenie podmienok nižšie.

 

V prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky.

Zapožičanie učebníc sa realizuje na požiadanie na základe našej faktúry za zakúpené pracovné zošity.

 

 

Učebnice Klassnyje druzja 1, 2, 3 si môžete zapožičať (platí len pre školy) na dva školské roky. Po dvoch rokoch sa môže škola rozhodnúť, či učebnice vráti (s obvyklým opotrebením) alebo si ich odkúpi za zostatkovú cenu 2,23 €. Podmienkou zapožičania je kúpa pracovného zošita. Počet zapožičaných učebníc bude maximálne ten istý, ako počet zakúpených pracovných zošitov. Zapožičanie učebníc realizuje vydavateľstvo Klett. V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na infopreskoly.sk.

 

Zoznam učebníc ruského jazyka Klassnyja

Klassnyja druzja 1

Klassnyja druzja 2

Klassnyja druzia 3

 

Učebnice WIR 1, 2, 3 si môžete zapožičať (platí len pre školy) na dva školské roky. Po dvoch rokoch sa môže škola rozhodnúť, či učebnice vráti (s obvyklým opotrebením) alebo si ich odkúpi za zostatkovú cenu 2,49 €. Podmienkou zapožičania je kúpa pracovného zošita. Počet zapožičaných učebníc bude maximálne ten istý, ako počet zakúpených pracovných zošitov. Zapožičanie učebníc realizuje vydavateľstvo Klett. V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na infopreskoly.sk.

 

Zoznam učebníc  nemeckého jazyka WIR

WIR 1

WIR 2

WIR 3

 

Učebnice Klett Maxim Interaktiv si môžete zapožičať (platí len pre školy) na dva školské roky. Po dvoch rokoch sa môže škola rozhodnúť, či učebnice vráti (s obvyklým opotrebením) alebo si ich odkúpi za zostatkovú cenu 2,47 €. Podmienkou zapožičania je kúpa pracovného zošita. Počet zapožičaných učebníc bude maximálne ten istý, ako počet zakúpených pracovných zošitov. Zapožičanie učebníc realizuje vydavateľstvo Klett. V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na infopreskoly.sk.