Knihy beletria Beletria Literárna biografia

Vydavateľstvo: Petrklíč nakladatelství s.r.o
Rok vydania: 2011
ISBN: 978-80-7229-252-3
Typ tovaru: Pevná väzba s prebalom, lesklá
Rozmery: 146x202 mm
Žáner: Biografické romány

Viac o knihe Zita Kabátová (Kabátová Zita)

Zita Kabátová je poslední žijící prvorepublikovou filmovou hvězdou,a jak sama říká, vzpomínat může bez zábran, protoženení nikdo, kdo by s ní polemizoval, nebo ji snad dokoncezažaloval.

A tak vzpomíná na dobu svého mládí, na lidi, které potkávala, na kolegy, s nimiž hrála, ale také - a topředevším - na psí kamarády, kteří ji životem provázeli.A nejde jenom o psy, jde také o dobu, která měla kezvířatům trochu jiný vztah, než máme dnes, a tenspolečný lidsko-zvířecí život probíhal podle dostpřísných pravidel. Nicméně vhodných následování.

Vinice vo Francuzsku
Umenie podnikať