Knihy beletria Beletria Krimi, detektívky

Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 138x210 mm
Žáner: Krimi, detektívky

Viac o knihe Kamenná opice (Jeffery Deaver)

K přístavu Orient Point na Long Islandu se blíží velká čínská nákladní loď s uprchlíky a lidskými otroky. Lincolnu Rhymovi a jeho týmu včetně Amélie Sachsové se podařilo zjistit, že na palubě se nachází i mezinárodně hledaný zločinec Ju Lin zvaný Duch. Ju Lin pracuje jako „še-tchou“, což je čínský výraz pro „hadí hlavu“ – profesionálního pašeráka lidí. Kromě toho je Duch také vrah, kterého hledají úřady v USA i v zahraničí, a právě to je důvod, proč se dal Rhymův vyšetřovací tým znovu dohromady. Pobřežní hlídka se vydává Ducha zatknout, avšak loď podle všeho záměrně exploduje a Duch uniká na voru.
Na pevninu se však dostávají také další dva vory, což Duch vnímá jako ohrožení vlastní osoby a začíná postupně vraždit někdejší spolupasažéry. Dvě rodiny naštěstí jeho běsnění přežijí a Duch mizí ve spletitém labyrintu čínské čtvrti v New Yorku, kde se mu dostává podpory podsvětí. Lincoln s Amélií vyrážejí na zběsilý závod o jeho dopadení, přičemž musejí vyhledat a ochránit rodiny, jež přežily, a vykořenit Duchovy komplice. Lincolnovi nezbývá než se plně ponořit do čínské kultury, chce-li odhalit stopy, které ho nakonec dovedou k úspěchu…, anebo ke smrti.

Díky dějovým zvratům a zběsilému tempu, na které má již Jeffery Deaver bezmála monopol, a také díky opětovnému návratu jeho nejoblíbenějšího hrdiny Lincolna Rhyma, je kniha Kamenná opice opravdovou lahůdkou pro milovníky tohoto žánru.

Vraždoku
Tato kniha zabija

Kamenná opice (Jeffery Deaver)Zóna pandemie (Jeffery Deaver)Dějiny Tibetu (Jeffery Deaver)Miloš Urbásek (Jeffery Deaver)Deset vyznání (Jeffery Deaver)Pop princezna (Jeffery Deaver)Autoškola CDE (Jeffery Deaver)Lovíme se psy (Jeffery Deaver)Hore na hore (Jeffery Deaver)Mortal Causes (Jeffery Deaver)Otec a dcéra (Jeffery Deaver)Trnový princ (Jeffery Deaver)Skateboarding (Jeffery Deaver)Monkey Puzzle (Jeffery Deaver)Cestou vášně (Jeffery Deaver)Břišní tance (Jeffery Deaver)Co život dal (Jeffery Deaver)Římské orgie (Jeffery Deaver)Pearl Harbor (Jeffery Deaver)Sedmý jezdec (Jeffery Deaver)Noc v Malibu (Jeffery Deaver)Utajený svět (Jeffery Deaver)Zelený Raoul (Jeffery Deaver)Líza Bublina (Jeffery Deaver)Metahistorie (Jeffery Deaver)Ford OffRoad (Jeffery Deaver)Evolution GT (Jeffery Deaver)Osedlat vítr (Jeffery Deaver)Křídla I. díl (Jeffery Deaver)Andělé pláčí (Jeffery Deaver)