Knihy beletria Beletria Ostatné romány, poviedky a novely

Vydavateľstvo: BB/art s.r.o.
Rok vydania: 2005
ISBN: 80-7341-475-9
Typ tovaru: Pevná väzba s prebalom, lesklá
Rozmery: 135x210x30 mm
Žáner: Beletria (nad 10 rokov)

Viac o knihe Pop princezna (Rachel Cohnová)

Wonder Blakeová je průměrná patnáctiletá dívka, která má problémy ve škole a v létě otročí v bistru Dairy Queen. Když ji tam jednoho dne objeví vlivný hledač talentů a poskytne jí šanci stát se idolem mládeže, vypadá to jako splněný sen. Tento sen však původně patřil její starší sestře Lucky, jejíž nadějnou kariéru zpěvačky předčasně ukončila automobilová nehoda. Wonder a její rodina se z té ztráty dosud nevzpamatovala. Když Wonder dostává nabídku, aby natočila desku, chápe se šance uniknout z ospalého městečka, od nefungující rodiny i od své noční můry - střední školy. Vydá desku a její hvězda stoupá. Zdá se, že má najednou všechno: nový sexy vhled, hitovou písničku zdolávající žebříčky hitparád, a kromě toho vystupuje na turné jako předskokanka superstar Kayly. Zjišťuje však, že ani pop princezna nemá ustláno na růžích. Celé dny dře zpěv i tanec, přitom se však musí i nadále vyrovnávat s rodinnými problémy, řešit milostné trable a potýkat se s povrchním světem hudebního průmyslu, kde je považovaná pouze za zboží. Zároveň tak poznává, že všechno má svou cenu - a že být jen obyčejnou dospívající dívkou možná není nakonec tak špatné.

Vinice vo Francuzsku
Tato kniha zabija

Pop princezna (Rachel Cohnová)Autoškola CDE (Rachel Cohnová)Lovíme se psy (Rachel Cohnová)Hore na hore (Rachel Cohnová)Mortal Causes (Rachel Cohnová)Otec a dcéra (Rachel Cohnová)Trnový princ (Rachel Cohnová)Skateboarding (Rachel Cohnová)Monkey Puzzle (Rachel Cohnová)Cestou vášně (Rachel Cohnová)Břišní tance (Rachel Cohnová)Co život dal (Rachel Cohnová)Římské orgie (Rachel Cohnová)Pearl Harbor (Rachel Cohnová)Sedmý jezdec (Rachel Cohnová)Noc v Malibu (Rachel Cohnová)Utajený svět (Rachel Cohnová)Zelený Raoul (Rachel Cohnová)Líza Bublina (Rachel Cohnová)Metahistorie (Rachel Cohnová)Ford OffRoad (Rachel Cohnová)Evolution GT (Rachel Cohnová)Osedlat vítr (Rachel Cohnová)Křídla I. díl (Rachel Cohnová)Andělé pláčí (Rachel Cohnová)Bál oběšenců (Rachel Cohnová)Crysis: Legie (Rachel Cohnová)Prokletý dům (Rachel Cohnová)Vláčik Vilko (Rachel Cohnová)Češi v kosmu (Rachel Cohnová)