Knihy beletria Zákony, predpisy, normy

Autoškola CDE

od Petr Chvátal z vydavateľstva Springer Media CZ,s.r.o. CS jazyk

Autor: Petr Chvátal
Vydavateľstvo: Springer Media CZ,s.r.o.
Rok poslednej dotlače: máj, 2008
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, matná
Rozmery: 205x240x15 mm
Žáner: ine

Viac o knihe Autoškola CDE (Petr Chvátal)

Knižná publikácia Autoškola CDE určená budúcim profesionálom za volantom nákladných automobilov a autobusov. Najväčšia pozornosť je venovaná popisu, funkciu a údržbe jednotlivých konštrukčných skupín vrátane popisu najčastejších porúch a spôsobu ich odstránenia, a to ako na samostatnom vozidle, tak na jazdnej súprave. Túto knihu si môžete zakúpiť na stránke www.preskoly.sk. Ďalšie kapitoly sa zaoberajú hlavnými zásadami jazdy s jednotlivým vozidlom a jazdnou súpravou, problematikou tachografov a prepravou nákladov. Záver je venovaný preventívnym kontrolám vozidla. Publikácia je doplnená zoznamom otázok pre skúšku z ovládania a údržby vozidla.

Vinice vo Francuzsku
Umenie podnikať

Autoškola CDE (Petr Chvátal)Lovíme se psy (Petr Chvátal)Hore na hore (Petr Chvátal)Mortal Causes (Petr Chvátal)Otec a dcéra (Petr Chvátal)Trnový princ (Petr Chvátal)Skateboarding (Petr Chvátal)Monkey Puzzle (Petr Chvátal)Cestou vášně (Petr Chvátal)Břišní tance (Petr Chvátal)Co život dal (Petr Chvátal)Římské orgie (Petr Chvátal)Pearl Harbor (Petr Chvátal)Sedmý jezdec (Petr Chvátal)Noc v Malibu (Petr Chvátal)Utajený svět (Petr Chvátal)Zelený Raoul (Petr Chvátal)Líza Bublina (Petr Chvátal)Metahistorie (Petr Chvátal)Ford OffRoad (Petr Chvátal)Evolution GT (Petr Chvátal)Osedlat vítr (Petr Chvátal)Křídla I. díl (Petr Chvátal)Andělé pláčí (Petr Chvátal)Bál oběšenců (Petr Chvátal)Crysis: Legie (Petr Chvátal)Prokletý dům (Petr Chvátal)Vláčik Vilko (Petr Chvátal)Češi v kosmu (Petr Chvátal)Žabák z Bali (Petr Chvátal)