Knihy beletria Dejiny a fakty Dejiny štátov

Dějiny Tibetu

od Matthew T. Kapstein z vydavateľstva GRADA Publishing, a.s. CS jazyk

Autor: Matthew T. Kapstein
Vydavateľstvo: GRADA Publishing, a.s.
ISBN: 978-80-247-3268-8
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 170x240 mm
Žáner: Dějiny

Viac o knihe Dějiny Tibetu (Matthew T. Kapstein)

Tajemná a starobylá tibetská kultura je pro českého čtenáře odhalena v knize zkušeného znalce tibetských reálií. Země, která je v současnosti známá hlavně kvůli čínské okupaci, má ve skutečnosti bohatou a složitou historii plnou zvratů, stejně tak jako osobité náboženství a kulturu, která je skutečnosti mírně odlišná od běžného obrazu Tibetu, jak je vnímám médii. Kniha nám vyloží jak podobu každodenního života Tiběťana v různých obdobích, tak samotnou historii Tibetu, počínaje prehistorickými a mytologickými legendami, představí nám období mocného středověkého impéria, a samozřejmě se zabývá i moderním obdobím pod čínskou správou, včetně populární osobnosti čtrnáctého dalajlamy.

Vinice vo Francuzsku
Tato kniha zabija

Dějiny Tibetu (Matthew T. Kapstein)Miloš Urbásek (Matthew T. Kapstein)Deset vyznání (Matthew T. Kapstein)Pop princezna (Matthew T. Kapstein)Autoškola CDE (Matthew T. Kapstein)Lovíme se psy (Matthew T. Kapstein)Hore na hore (Matthew T. Kapstein)Mortal Causes (Matthew T. Kapstein)Otec a dcéra (Matthew T. Kapstein)Trnový princ (Matthew T. Kapstein)Skateboarding (Matthew T. Kapstein)Monkey Puzzle (Matthew T. Kapstein)Cestou vášně (Matthew T. Kapstein)Břišní tance (Matthew T. Kapstein)Co život dal (Matthew T. Kapstein)Římské orgie (Matthew T. Kapstein)Pearl Harbor (Matthew T. Kapstein)Sedmý jezdec (Matthew T. Kapstein)Noc v Malibu (Matthew T. Kapstein)Utajený svět (Matthew T. Kapstein)Zelený Raoul (Matthew T. Kapstein)Líza Bublina (Matthew T. Kapstein)Metahistorie (Matthew T. Kapstein)Ford OffRoad (Matthew T. Kapstein)Evolution GT (Matthew T. Kapstein)Osedlat vítr (Matthew T. Kapstein)Křídla I. díl (Matthew T. Kapstein)Andělé pláčí (Matthew T. Kapstein)Bál oběšenců (Matthew T. Kapstein)Crysis: Legie (Matthew T. Kapstein)