Knihy beletria Beletria Romantika

Ve stínu erbu

od Hana Marie Körnerová z vydavateľstva Moravská Bastei MOBA s.r.o 2011 CS jazyk

Ve stínu erbu

Autor: Hana Marie Körnerová
Vydavateľstvo: Moravská Bastei MOBA s.r.o
Rok vydania: 2011
ISBN: 978-80-243-4481-2
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 135x210x30 mm
Žáner: Spoločenské romány

Viac o knihe Ve stínu erbu (Hana Marie Körnerová)

Francie za vlády Ludvíka XV.

Raymond je druhorozeným synem vlivného hraběte, Frederika dcerou bohatého sicilského vévody. Zasnoubili je už v dětském věku. Raymondův otec potřebuje finance, Frederičin zase politický vliv. Děti se upřímně nenávidí. Přesto ke sňatku o deset let později dojde. Než si novomanželé stačí urovnat nepřátelské vztahy, odjíždí Raymond do války a Frederika je "odložena" na opuštěný lovecký zámeček. Musí se vypořádat nejen se složitými životními podmínkami, ale i s intrikami Raymondovy rodiny.

Vraždoku
Tato kniha zabija