Knihy beletria Pre deti a mládež Dobrodružstvo, western

Rozmery: 140x210x35 mm
Žáner: Svetová próza
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 28.10.2024

Viac o knihe Boj o svobodu (Mark Keating)

Když byl chlapec, prodal ho otec za čtyři guineje jako otroka řezníkovi. Později, jako námořní zajatec, se stal znovu otrokem - sluhou kapitána Coxona. Patrick Devlin dobře věděl, jak malou cenu má lidský život a jak velkou cenu má lidská svoboda. Jeho touha po přežití je silná, a když loď jeho pána potopí piráti, Devlin se rozhodne vyměnit potupnou existenci otroka za nebezpečnou svobodu. Zatímco se učí, jak se přizpůsobit novému krutému světu, ti, kdo mu poroučeli, postupně padají mrtví. Nakonec se stane kapitánem téže lodi, která zničila plavidlo muže, jemuž sloužil. Kapitán John Coxon, nespokojený a zbavený cti, touží po jediném - vrátit se na moře a pomstít se.

Vinice vo Francuzsku
Umenie podnikať