Knihy beletria Dejiny a fakty Vojnové fakty

Rytíři Bušidó

od Edward Russell z vydavateľstva NAŠE VOJSKO-knižní distribuce s.r.o. 2012 CS jazyk

Rytíři Bušidó

Autor: Edward Russell
Vydavateľstvo: NAŠE VOJSKO-knižní distribuce s.r.o.
Rok vydania: 2012
EAN: 9788020612595
ISBN: 978-80-206-1259-5
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 162x232 mm
Žáner: Military

Viac o knihe Rytíři Bušidó (Edward Russell)

Zvěrstva japonských vojáků v čínském Nankingu poděsily dokonce i nacisty,kteří v příštích šesti letech měli prokázat, že jsou v hromadném vyhlazování lidístejně obeznalí. Na chování japonských vojáků měl významný vliv kodex „bušidó“,podle kterého byla jediným dostatečně čestným jednáním smrt. Japonci,kteří si nevážili ani vlastních životů, nelidsky zacházeli nejen se zajatci, jimiž pohrdali,ale i s obyvateli obsazených území. Počet obětí – přes 200 000 – už nebylnikdy překonán.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum