Knihy beletria Beletria Fantasy a Sci-fi

Magie spaluje

od Ilona Andrews z vydavateľstva FANTOM Print,vyd.a nakladatel. 2011 CS jazyk

Autor: Ilona Andrews
Vydavateľstvo: FANTOM Print,vyd.a nakladatel.
Rok vydania: 2011
Rok poslednej dotlače: marec, 2020
ISBN: 978-80-7398-139-6
Typ tovaru: Pevná väzba s prebalom, lesklá
Rozmery: 145x205 mm
Edícia: Kate Daniels
Žáner: Sci-fi, fantasy, horory
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 6.11.2024

Viac o knihe Magie spaluje (Ilona Andrews)

Jelikož se Kate Danielsová živí odstraňováním nepořádku, který s sebou přináší magie, má docela přehled o rizicích vlastního povolání. Vlny paranormální energie obvykle zaplavují město a zase ustupují. Ale jednou za sedm let nastane čas, kdy se magie utrhne ze řetězu. A tentokrát se Kate bude muset poprat s problémem nevídaných rozměrů. Božských.

Vinice vo Francuzsku
Vodny hrob