Knihy beletria Beletria Historické romány

Búrka v srdci

od Rexanne Becnelová z vydavateľstva Slovenský spisovateľ, a.s. 2011 SK jazyk

Autor: Rexanne Becnelová
Vydavateľstvo: Slovenský spisovateľ, a.s.
Rok vydania: 2011
EAN: 9788022015608
ISBN: 978-80-220-1560-8
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 130x200 mm
Žáner: Romány a poviedky
Formát: A5

Viac o knihe Búrka v srdci (Rexanne Becnelová)

Kapitán pirátskej lode, obávaný Cyprian Dare, sa už celé roky chystá pomstiť svojmu otcovi, bohatému šľachticovi Lloydovi Habertonovi, ktorý opustil jeho matku a odsúdil ho na život v biede. Napokon sa v jeho hlave zrodí plán: unesie Habertonovi syna a dediča Aubreyho a vychová ho v rovnakých podmienkach, v akých vyrastal on sám.
Cyprianov plán sa vydarí, no spolu s Aubreym námorníci unesú aj jeho sesternicu, pôvabnú Elizu Thoroughgoodovú, ktorá sa odvážne postavila na chlapcovu obranu. Na pirátskej lodi sa však zajatci nemajú zle. Aubrey sa zotavuje zo zranenia nohy a Elizu trápi len jediné: príťažlivý kapitán...

Vraždoku
Vodny hrob