Knihy beletria Beletria Historické romány

Kosti Avalonu

od Phil Rickman z vydavateľstva EUROMEDIA GROUP, k.s. (KK) 2011 CS jazyk

Autor: Phil Rickman
Vydavateľstvo: EUROMEDIA GROUP, k.s. (KK)
Rok vydania: 2011
ISBN: 978-80-242-3134-1
Typ tovaru: Pevná väzba s prebalom, matná
Rozmery: 140,0x215,0x40,0 mm
Žáner: Historické romány

Viac o knihe Kosti Avalonu (Phil Rickman)

Píše se rok 1560 a mladá Alžběta II. vládne teprve rok. Její astrolog a rádce, doktor John Dee, je nečekaně pověřen závažným úkolem: musí se vydat do staroslavného Glastonbury a zjistit, kde se nacházejí kosti krále Artuše, Alžbětina legendárního předka. Kdo by mohl mít zájem dokázat, že jsou podvržené? Co skrývají mniši v opatství, které založil sám Josef Arimatejský, strážce svatého Grálu? Doktor Dee zjišťuje, že věci mezi nebem a zemí nejsou ani zdaleka tak nebezpečné, jako lidská touha po moci.

Vraždoku
Tato kniha zabija