Knihy beletria Beletria Romantika

Autor: Jackie Collins
Vydavateľstvo: ALPRESS, s.r.o.
Rok vydania: 2011
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 135x205 mm
Edícia: Klokan
Žáner: beletria
ISBN: 978-80-7362-928-1

Viac o knihe Bohyně pomsty (Jackie Collins)

Lucky si po všech životních strastech naplnovychutnává manželství s Lenniem a těší se zesyna Bobbyho a nádherné dcery Max.

A právěo tohle ji chce připravit Armand Jordan,když mu Lucky odmítne prodat svůj hotelovýkomplex Keys. Začíná nemilosrdný boj,v němž od začátku jde o víc než o život.

Vraždoku
Umenie podnikať