Knihy beletria Voľný čas a šport Zvieratá a chovateľstvo Psy

od Eva Soukupová z vydavateľstva Nakladatelství PLOT CS jazyk

Autor: Eva Soukupová
Vydavateľstvo: Nakladatelství PLOT
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 150x220x15 mm
Edícia: Portréty
Žáner: Psy, mačky, hlodavce

Viac o knihe Německý ovčák (Eva Soukupová)

Publikácia Nemecký ovčiak je prvou pôvodnou českou prácou zaoberajúce sa týmto plemenom, a je teda šitá na mieru práve českému chovateľmi. Čitatelia nájdu v tejto monografii všetky zásadné informácie, počnúc históriou plemena a štandardom cez výber šteňaťa, výchovu a výcvik až po rady pre predvedenie na výstave, chovateľstva a zdravoveda. Autorka, sama skúsená chovateľka a cvičiteľka, sa tiež zameriava na vývoj tohto najrozšírenejšieho ovčiarskeho psa z hľadiska exteriéru a povahy.

Vraždoku
Vodny hrob