Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Ostatné

Rok vydania: 2011
EAN: 9788072078240
ISBN: 978-80-7207-824-0
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, matná
Rozmery: 150x210 mm
Žáner: Heraldika

Viac o knihe Tajemství run (Guido von List)

Čtenáři se poprvé nabízí možnost poznat v českém jazyce práci předního rakouského ariosofa konce 19. stol., G. von Lista (1848-1919). Unikátní dílo, sestávající z části věnované runáma části věnované heraldice a etymologii, bylo zamýšleno jako předmluva pro rozsáhlou autorovu tvorbu k tomuto tématu a dovoluje komplexní průnik domentality autora a jeho filosofického pojetí metafyzického symbolismu.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum