Knihy beletria Beletria Historické romány

Prísľub lásky

od Mary Baloghová z vydavateľstva Slovenský spisovateľ, a.s. 2011 SK jazyk

Autor: Mary Baloghová
Vydavateľstvo: Slovenský spisovateľ, a.s.
Rok vydania: 2011
EAN: 9788022015776
ISBN: 978-80-220-1577-6
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 130x200 mm
Žáner: Romány a poviedky
Formát: A5

Viac o knihe Prísľub lásky (Mary Baloghová)

Keď sa Grace Howardová, rebelská dcéra baróna Pawleyho, ako mladé dievča zaľúbi do rovnako nekonvenčného, no sebeckého Garetha, syna lorda Sandersforda, ani sa jej nesníva, že ju čaká iba trápenie a bolesť. A keď ju potom po rokoch plných odriekania požiada o ruku jemný a citlivý barón Perry Lampman, Grace jeho ponuku prijme, ale zároveň sa umára obavami, že nemá právo žiť po jeho boku a opätovať mu lásku.
Oveľa väčšmi než zlyhanie z mladosti ju totiž ťaží celá pravda o jej vzťahu k bývalému milencovi, ktorý sa ju opäť pokúša vlákať do svojich osídel...

Vraždoku
Umenie podnikať