Knihy beletria Rodina, zdravie a medicína Zdravý spôsob života

Zdravý spánok

od Chris Idzikowski z vydavateľstva Vydavateľstvo SLOVART, s.r.o. 2012 SK jazyk

Autor: Chris Idzikowski
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo SLOVART, s.r.o.
Rok vydania: 2012
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 140x200 mm
Edícia: Ako na to
Žáner: Zdravie a krása
Formát: A5
ISBN: 978-80-556-0334-6

Viac o knihe Zdravý spánok (Chris Idzikowski)

Renomovaný odborník na spánok v tejto knihe opisuje, ako bojovať s únavou, nespavosťou, nočnými morami, chrápaním a problémami so spánkom u detí. Ponúka v nej istú cestu ku kvalitnému nočnému odpočinku s využitím prirodzených liečebných prostriedkov (napríklad meditácia, masáže, bylinky a aromaterapia), ktorý nám dodá energiu.
Viac než 60 farebných umeleckých obrázkov podčiarkuje atmosféru knihy a slúži na inšpiráciu.

Vinice vo Francuzsku
Tato kniha zabija