Knihy beletria Náboženstvo a filozofia Iné náboženstvá, sekty

Vydavateľstvo: Jan Šavrda
Rok vydania: 2011
ISBN: 978-80-7438-056-3
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 140x195x20 mm
Podtitul: Magické setkání s Donem Miguelem Ruizem
Žáner: Iné náboženstvá

Viac o knihe Dar odpuštění (Olivier Clerc)

Olivier Clerc odjel v roce 1999 do mexického Teotihuacánu, aby se zúčastnil Donem Miguelem vedeného týdenního semináře. Krátký čas strávený s toltéckým mudrcem pro něj byl radikálně transformujícím zážitkem, který vyústil v napsání této útlé, praktické knížky, přeložené již do pěti jazyků. V ní Clerc představuje jedinečnou toltéckou techniku, která pomocí lehké a jednoduché metody pomůže praktikujícím překonat potíže při odpouštění těm, kdo nám udělali něco zlého. Tím, že zbaví srdce hněvu a nenávisti, umožní nalézt konečnou úlevu – zajistí, aby osvobozeným srdcem znovu volně proudila láska a životní energie.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum