Knihy beletria Prírodné vedy Geografia, geodézia, kartografia

Kameny domova

od Václav Cílek z vydavateľstva Krásná paní s.r.o. 2011 CS jazyk

Autor: Václav Cílek
Vydavateľstvo: Krásná paní s.r.o.
Rok vydania: 2011
ISBN: 978-80-86713-82-3
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, matná
Rozmery: 195x195 mm
Žáner: Geológia, paleontológia

Viac o knihe Kameny domova (Václav Cílek)

Šestačtyřicet kamenů svázaných s českou a moravskou kotlinou nám ve své knize představuje a komentuje jeden z nejvýznamnějších českých geologů, popularizátorů vědy a věcných básníků českého jazyka, muž sedmi řemesel a mág českých médií Václav Cílek. Jeho kniha přesahuje rámec geologie a vstupuje s chutí do netušených souvislostí.

Vinice vo Francuzsku
Umenie podnikať