Knihy beletria Beletria Romantika Evitovky

Vydavateľstvo: EVITAPRESS, s.r.o.
Rok vydania: 2011
ISBN: 978-80-89452-35-4
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, matná
Rozmery: 105x170 mm
Edícia: Špeciálne
Žáner: Romány a poviedky
Formát: A5

Viac o knihe Krimipoviedky (Kolektív)

Kriminálne príbehy fascinovali čitateľov odjakživa. Milovali a dodnes milujú hrdinov knižiek Agathy Christie, Dicka Francisa, Arthura Conana Doyla či Michaela Connellyho, už niekoľko generácií detí vyrástlo na osudoch Troch pátračov a v dospelosti ich určite nadchol roztržitý poručík Columbo.
Detektívky sa ľahko čítajú, no nie je vôbec jednoduché dobrú detektívku napísať. V rámci projektu vydavateľstva Evitapress si to vyskúšalo 137 autorov, ktorí sa zapojili do písania Krimipoviedok, a poslali ich spolu 225. Dvadsaťosem najlepších z nich nájdete v tejto knižke.

Vinice vo Francuzsku
Tato kniha zabija