Knihy beletria Beletria Romantika

Rodinné pouto

od Danielle Steelová z vydavateľstva EUROMEDIA GROUP, k.s. (KK) 2011 CS jazyk

Autor: Danielle Steelová
Vydavateľstvo: EUROMEDIA GROUP, k.s. (KK)
Rok vydania: 2011
ISBN: 978-80-249-1751-1
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 135x206 mm
Žáner: Romantika

Viac o knihe Rodinné pouto (Danielle Steelová)

Annie Fergusonová učinila jako mladá žena nelehkou volbu, které však nikdy nelitovala: po náhlé smrti své sestry se ujme jejích tří malých dětí. Nyní je zralou ženou, úspěšnou architektkou a pyšnou adoptivní matkou Liz, Teda a Katie. Zůstává sice bez partnera, ale se svým single stavem se dávno smířila. Její tři děti pomalu vykračují do života, kde na ně čekají úspěchy i bitvy, ale osud má nachystanou ještě jednu šanci i pro Annie…

Vraždoku
Vodny hrob