Knihy beletria Beletria Literárna biografia

Rozmery: 155x225x20 mm
Žáner: Česká súčasná
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 29.10.2024

Viac o knihe Ženy v sametu (Zdeňka Hajná)

Autentické vyprávění porevoluční předsedkyně největší ženské české organizace, Českého svazu žen. Zdena Hajná, pokračovatelka Gusty Fučíkové a Marie Kabrhelové, s šokující otevřeností píše, jak právě tato organizace pomáhala těžkou dobu před sametem přežít socioložce Jiřině Šiklové. A po sametu jak musela organizace bránit nejen svoji čest, ale především majetek, který čelil nájezdům nejrůznějších zlatokopů a dobrodruhů.

Vinice vo Francuzsku
Umenie podnikať