Knihy beletria Pre deti a mládež Komiksy

Noční škola 1

od Svetlana Chmakova z vydavateľstva ZONER software, a.s. CS jazyk

Autor: Svetlana Chmakova
Vydavateľstvo: ZONER software, a.s.
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, matná
Rozmery: 152x215x15 mm
Žáner: Sci-fi, fantasy, horory
ISBN: 978-80-7413-160-8

Viac o knihe Noční škola 1 (Svetlana Chmakova)

Co myslíte, že by se stalo, kdybyste do své "nudné a otravné" školy zavítali v noci? Zbrusu nová OEL šódžó manga, která vám ukáže, jak zajímavá a dobrodružná může škola být.

Jistě, naše školy se na noc zavírají, ale co když je to proto, že ve třídách probíhá výuka úplně jiného typu studentů? Studentů, kteří se kromě matematiky a dějepisu učí i čarovat, měnit podobu nebo pít krev. I vlkodlaci, upíři a čaromějky přece potřebují maturitu. A právě od toho jsou tu Noční školy. Místa, která jsou smrtelníkům zapovězena, aby nepřišli k úhoně. Takový upír si totiž pojem "holka k sežrání" často vyloží po svém.

Alex je sice čistokrevná čaromějka, ale na chození do podobné školy se zrovna necítí. Roky se učila pěkně doma a z představy třídy plné studentů jí běhá mráz po zádech. Přesto se zdá, že nebude mít na vybranou. Vlákna osudu ji čím dál silněji táhnou k jedné ze škol. Dochází ke sbíhání mocných sil a Alex nejspíš stojí v jejich středu. Podaří se jí přežít?

Vinice vo Francuzsku
Tato kniha zabija