Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Výklad snov, snáre

Snář pro ženy

od Anna Maria Krauze z vydavateľstva EUROMEDIA GROUP, k.s. (KK) 2011 CS jazyk

Autor: Anna Maria Krauze
Vydavateľstvo: EUROMEDIA GROUP, k.s. (KK)
Rok vydania: 2011
ISBN: 978-80-242-2962-1
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 130x200 mm
Žáner: Ezoterika, duchovné náuky

Viac o knihe Snář pro ženy (Anna Maria Krauze)

Sny jsou někdy krásné, jindy zajímavé... Hlavní ovšem je zjistit, co znamenají! Autorka myslela při své tvůrčí práci především na ženy, a proto interpretuje poselství skrytá ve snech hlavně v souvislosti s rodinným i osobním životem dnešních žen, pro něž jsou obzvlášť důležité vzájemné vztahy a zvládání každodenních situací. Mnohdy tak najdeme výklad pro leccos, o čem přemítáme, a také inspiraci do budoucna.

Vinice vo Francuzsku
Umenie podnikať