Knihy beletria Beletria Romantika

Hľadači mušlí

od Rosamunde Pilcherová z vydavateľstva Slovenský spisovateľ, a.s. 2011 SK jazyk

Hľadači mušlí

Autor: Rosamunde Pilcherová
Vydavateľstvo: Slovenský spisovateľ, a.s.
Rok vydania: 2011
EAN: 9788022016179
ISBN: 978-80-220-1617-9
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 140x205x43 mm
Žáner: Romány a poviedky
Formát: A5

Viac o knihe Hľadači mušlí (Rosamunde Pilcherová)

Román, ktorým sa obľúbená anglická autorka preslávila na celom svete.
Jeho príbeh sa rozvíja ako retrospektíva bohatého života Penelope Keelingovej. Ako dcéra známeho maliara zdedila niekoľko jeho obrazov, ktoré sa stanú jablkom sváru jej troch detí.
Penelope sa pokúsi zachrániť narušené rodinné vzťahy a jej rozhodnutie všetkým vyrazí dych...

Vinice vo Francuzsku
Vodny hrob