Knihy beletria Cestovanie a príroda Cestopisy

Autor: Jaromír Bosák
Vydavateľstvo: Petr Prchal
Rozmery: 135x205x15 mm

Viac o produkte Africký deník (Jaromír Bosák)

Africký deník Jaromíra Bosáka, který vznikal v průběhu mistrovství světa v JAR, se zdaleka nezabývá jen fotbalem a jednotlivými zápasy – všímá si pokrytectví fotbalových funkcionářů, popisuje vlastní zážitky z této pozoruhodné země, život v chudinských čtvrtích i pokus o přepadení. Nechybí přitom Bosákův typický humor a přímočarost.

Vinice vo Francuzsku
Tato kniha zabija