Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Reklama, marketing, obchod

Autor: Seth Godin
Vydavateľstvo: Eastone s.r.o.
Rok vydania: 2011
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 130x195 mm
Žáner: Poézia+životný št
Formát: A5
ISBN: 978-80-8109-187-2

Viac o knihe Fialová krava (Seth Godin)

Chcete mať úspech v podnikaní, ale reklamy na vaše produkty už neprinášajú očakávaný efekt? Staňte sa fialovou kravou a odlíšte sa od stáda rovnako sfarbených, nudných kráv! Ponúknite pozoruhodný produkt alebo službu a začnite robiť marketing originálnym spôsobom, presahujúcim hranice tradičných 5 P.
V knihe Fialová krava nájdete množstvo inšpirácie a inovatívnych myšlienok, ktoré vám pomôžu zmeniť tradičné marketingové myslenie, vyniknúť a získať 3 P zákazníkov – pozornosť, priazeň a v konečnom dôsledku aj ich peniaze.
Autor Seth Godin je uznávaným odborníkom v oblasti marketingu a autorom trinástich kníh, z ktorých sa každá jedna stala medzinárodným bestsellerom. V súčasnosti je považovaný za najvplyvnejšieho blogera na tému biznisu a jeho blog patrí medzi dvadsaťpäť najčítanejších na svete.

Vraždoku
Tato kniha zabija