Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Financie, podnikanie, obchod

Autor: Cresta Norris
Vydavateľstvo: Eastone s.r.o.
Rok vydania: 2011
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 130x195 mm
Žáner: Počítačová lit.
Formát: A5
ISBN: 978-80-8109-178-0

Viac o knihe Online predaj (Cresta Norris)

Peniaze online dnes môže zarábať každý, kto disponuje pripojením na internet. Na rozdiel od klasického podnikania v „kamennom“ obchode sa internetové podnikanie vyznačuje nízkymi vstupnými nákladmi – stačí len vedieť, ako na to.
Stručný sprievodca online predajom vám prezradí mnohé tajomstvá na dosiahnutie úspechu v internetovom predaji. Poradí, aký tovar sa predáva najlepšie, ako si nájsť voľné miesto na trhu a rozbehnúť podnikanie. Nájdete v ňom dôležité rady, ako:
· založiť obchod na internete
· využiť platobný systém PayPal
· optimalizovať vyhľadávanie
· inzerovať formou „pay-per-click“
· vybavovať objednávky zákazníkov
Kniha tiež vysvetľuje základné legislatívne požiadavky a upozorňuje na úskalia, ktorým sa treba vyhnúť. Dočítate sa zaujímavé príbehy o ľuďoch, ktorí už v oblasti predaja na internete úspešne podnikajú, ako aj praktické informácie, ktoré pri elektronickom predaji potrebujete vedieť bez ohľadu na to, či chcete speňažiť svoj koníček alebo založiť na internete maloobchodnú prevádzku.

Vraždoku
Vodny hrob