Knihy beletria Pre deti a mládež Komiksy

Tintin v Kongu

od Hergé z vydavateľstva Albatros Media a.s. 2011 CS jazyk

Autor: Hergé
Vydavateľstvo: Albatros Media a.s.
Rok vydania: 2011
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Druh tovaru: Kniha
Rozmery: 220x295 mm
Edícia: Tintinova dobrodružství
Žáner: dobrodružstvo, komiks
ISBN: 978-80-00-02712-8

Viac o knihe Tintin v Kongu (Hergé)

V tomto příběhu se Tintin poprvé představil v barvě. Vydává se do Afriky na cestu plnou dobrodružství a nástrah. Během práce si Tintinův tvůrce Hergé ověřoval tvůrčí postupy, jimiž se mu pak dařilo po dlouhá léta zaujmout čtenáře. Komiksové album je rovněž pověstné pro spory, které se vedly nad jeho obsahem. Některým kritikům se zdálo, že Tintin je příliš krutý vůči zvířatům v Africe a že se chová přezíravě vůči domorodcům. Ať už je tomu jakkoli, tento příběh potěší všechny příznivce Tintina svou úsměvnou naivitou, s jakou se hlavní hrdina vrhá do všech dobrodružství.

Vraždoku
Umenie podnikať