Knihy beletria Média Audiokniha na CD

Muži v ofsajdu (audiokniha)

od Karel Poláček z vydavateľstva Supraphon a.s. CS jazyk

Muži v ofsajdu (audiokniha)

od Karel Poláček z vydavateľstva Supraphon a.s. CS jazyk

Autor: Karel Poláček
Vydavateľstvo: Supraphon a.s.
Typ tovaru: CD
Rozmery: 142x126x13 mm

Viac o produkte Muži v ofsajdu (audiokniha) (Karel Poláček)

Humoristický román Karla Poláčka patří k těm nejzábavnějším a zároveň nejpřívětivějším dílům české literatury. Potěchu v něm naleznou všichni, nejen příznivci fotbalu, protože v centru dění je úsměvný milostný příběh hlavního hrdiny Emana Habáska a také osudy jeho šéfa pana Načeradce, nadaného rozvětveným příbuzenstvem.

Vlídná ironie autorova svědčí o jeho zálibě v židovských anekdotách, v nichž prý byl nepřekonatelným vypravěčem. V této knize dokázal zachytit živý hovorový jazyk postav tak, jako bychom byli přímými svědky rozhovorů, půtek a hašteření mezi manžely, rodiči, příbuznými ale i fanoušky a návštěvníky fotbalových utkání. Vlastimil Brodský při četbě tohoto románu jakoby převzal od Karla Poláčka štafetu a navázal tam, kde autor skončil, aby svým projevem znásobil účinek celého díla. I on Poláčkovy hrdiny předvádí ve všech jejich komických situacích láskyplně, bez výsměchu a odsuzující ironie, s pochopením pro lidské slabosti a směšnosti. Vychází v edici audiokniha na 3 CD.

Nahrávka slavného románu z edice audiokniha pobaví milovníky fotbalu, dobré pohody i židovských anekdot.

Čte Vlastimil Brodský

Vraždoku