Knihy beletria Pre deti a mládež Dobrodružstvo, western

Autor: Robert Muchamore
Vydavateľstvo: BB/art s.r.o.
ISBN: 978-80-7461-002-8
Typ tovaru: Pevná väzba s prebalom, matná
Rozmery: 137,0x209,0x30,0 mm
Žáner: Beletria (nad 10 rokov)

Viac o knihe Cherub: Generál (Robert Muchamore)

Po řadě náročných misí se James, jeho sestra Lauren a řada mladších agentů CHERUB těší na čtrnáctidenní cvičení v pouštním vojenském výcvikovém středisku. Čtyřicet britských agentů si má změřit síly s celým americkým praporem. Britský velitel má však eso v rukávu – rozhodne se propašovat do střediska deset agentů z CHERUB a rozehrát velkolepou bitvu, v níž pro vítězství udělají všechno.

Dětské agenty vede na cvičení ukrajinský vojenský instruktor Kazakov, jehož metody vedení boje jsou sice účinné, ale často kontroverzní, proto on i James musí cvičení předčasně opustit. Volný čas stráví spolu ve Vegas, kde James při hazardu získává nové zkušenosti ze světa dospělých; bohužel, dospělé problémy musí řešit i ve svém vztahu s Danou…

Agenti z CHERUB mají jednu obrovskou výhodu: dospělí nikdy nedostanou podezření, že je špehují zrovna děti.

Pro oficiální místa tyto děti neexistují.

Vinice vo Francuzsku
Umenie podnikať

Cherub: Generál (Robert Muchamore)Medvídek hasič (Robert Muchamore)Létem políbená (Robert Muchamore)Saúdská Arábie (Robert Muchamore)Tintin v Kongu (Robert Muchamore)Muži v ofsajdu (audiokniha) (Robert Muchamore)Smutné stropy (Robert Muchamore)Dánske dievča (Robert Muchamore)Online predaj (Robert Muchamore)Zvířátka v ZOO (Robert Muchamore)Těhotná panna (Robert Muchamore)Little Bo-Peep (Robert Muchamore)Africký deník (Robert Muchamore)Fialová krava (Robert Muchamore)Night and Hope (Robert Muchamore)101 Cheap Eats (Robert Muchamore)Benny Blu Les (Robert Muchamore)Hľadači mušlí (Robert Muchamore)Podivné ticho (Robert Muchamore)Zázračné čaje (Robert Muchamore)Rodinné pouto (Robert Muchamore)Lesní statkář (Robert Muchamore)Snář pro ženy (Robert Muchamore)Jóga a zdraví (Robert Muchamore)Lead and Gold (Robert Muchamore)Noční škola 1 (Robert Muchamore)Barevné Micky (Robert Muchamore)Cesta z pekla (Robert Muchamore)Ženy v sametu (Robert Muchamore)Krimipoviedky (Robert Muchamore)