Knihy beletria Zákony, predpisy, normy

Zbrojní průkaz

od Jiří Záruba z vydavateľstva Nakladatelství Leges, s.r.o. 2011 CS jazyk

Autor: Jiří Záruba
Vydavateľstvo: Nakladatelství Leges, s.r.o.
Rok vydania: 2011
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 145x205 mm
Edícia: Praktik
Žáner: Učebnice, monografie, slovníky
ISBN: 978-80-87212-73-8

Viac o knihe Zbrojní průkaz (Jiří Záruba)

Druhé vydání oblíbené příručky přináší žadatelům o zbrojní průkaz ucelený souhrn všech právních norem, jejichž znalost je nutná k úspěšnému vykonání teoretické části zkoušky odborné způsobilosti. Dále popisuje základní bezpečnostní opatření a zásady bezpečné manipulace se zbraní, jakož i pravidla chování na střelnici. Tyto znalosti jsou jednou z podmínek úspěšného složení zkoušky odborné způsobilosti v praktické části.
S ohledem na četné novelizace byly právní předpisy v druhém vydání aktualizovány k 1. 5. 2011.

Nabyté znalosti si pak může čtenář ověřit v testovém souboru, který obsahuje celkem 488 testových otázek. Správné odpovědi nalezne v klíči, který publikaci uzavírá.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 50,0 kB pdf 27.08.2013

Vraždoku