Knihy beletria Pre deti a mládež Dievčenské romány a poviedky

Láska na scéně!

od Tea Stilton z vydavateľstva Albatros Media a.s. 2011 CS jazyk

Autor: Tea Stilton
Vydavateľstvo: Albatros Media a.s.
Rok vydania: 2011
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Druh tovaru: Kniha
Rozmery: 142x185 mm
Podtitul: Tea Sisters
Žáner: literatúra pre dievčatá, dobrodružstvo
ISBN: 978-80-7447-046-2

Viac o knihe Láska na scéně! (Tea Stilton)

Vítejte na Velrybím ostrově, kde mají sídlo slavná výzkumná a studijní centra: Laboratoř mořské biologie, Astronomická observatoř a hlavně starobylá a prestižní škola Mausford College! Také Tea Stiltonová měla tu čest tu studovat! Tehdy se v Mausfordu sešlo pět opravdu výjimečných dívek... Přezdívaly si Tea Sisters a chtěly se stát opravdovými novinářkami! Život na internátu plný učení, přátelství, lásek a drobných nevraživostí je opravdu napínavý, a tak se spolu s nimi vrhněte do prvního dobrodružství. Na internátu se rozbíhá konkurz pro hru Romeo a Julie – nejromantičtější tragédii všech dob. Kdo nakonec získá hlavní roli? A neohrozí to dosud nerozlučné přátelství pěti myšek?

Vraždoku
Vodny hrob

Láska na scéně! (Tea Stilton)Zbrojní průkaz (Tea Stilton)Cesty múdrosti (Tea Stilton)Sběratel kostí (Tea Stilton)Třpytivá rybka (Tea Stilton)Cherub: Generál (Tea Stilton)Medvídek hasič (Tea Stilton)Létem políbená (Tea Stilton)Saúdská Arábie (Tea Stilton)Tintin v Kongu (Tea Stilton)Muži v ofsajdu (audiokniha) (Tea Stilton)Smutné stropy (Tea Stilton)Dánske dievča (Tea Stilton)Online predaj (Tea Stilton)Zvířátka v ZOO (Tea Stilton)Těhotná panna (Tea Stilton)Little Bo-Peep (Tea Stilton)Africký deník (Tea Stilton)Fialová krava (Tea Stilton)Night and Hope (Tea Stilton)101 Cheap Eats (Tea Stilton)Benny Blu Les (Tea Stilton)Hľadači mušlí (Tea Stilton)Podivné ticho (Tea Stilton)Zázračné čaje (Tea Stilton)Rodinné pouto (Tea Stilton)Lesní statkář (Tea Stilton)Snář pro ženy (Tea Stilton)Jóga a zdraví (Tea Stilton)Lead and Gold (Tea Stilton)