Knihy beletria Rodina, zdravie a medicína Klasická medicína

Myšlenky srdce

od Louise L. Hay z vydavateľstva GRADA Publishing, a.s. 2012 CS jazyk

Autor: Louise L. Hay
Vydavateľstvo: GRADA Publishing, a.s.
Rok vydania: 2012
ISBN: 978-80-247-3895-6
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 140x210 mm
Podtitul: poklad vnitřní moudrosti
Žáner: Mystika

Viac o knihe Myšlenky srdce (Louise L. Hay)

Druhý díl učebnice ošetřovatelství pro 2. ročníky je jako jediná učebnice na trhu připravena přímo pro žáky oborů na SZŠ. Navazuje na 1. díl pro 2. ročník a zahrnuje náročnou látku se všemi tématy, která musí žák v průběhu 2. ročníku zvládnout. Je zpestřena fotografiemi a obrázky, kontrolními otázkami pro opakování a výčty kompetencí. Stejně jako učebnice pro 1. ročník je doplněna pracovními sešity, které slouží k procvičení a upevnění znalostí.

Vinice vo Francuzsku
Vodny hrob

Myšlenky srdce (Louise L. Hay)Legie Templářů (Louise L. Hay)Hurá do Panamy (Louise L. Hay)Dvanáctý vhled (Louise L. Hay)Bomby na Prahu (Louise L. Hay)Retro kuchařka (Louise L. Hay)Zradená ľúbosť (Louise L. Hay)Polo-svět: Zima (Louise L. Hay)Láska na scéně! (Louise L. Hay)Zbrojní průkaz (Louise L. Hay)Cesty múdrosti (Louise L. Hay)Sběratel kostí (Louise L. Hay)Třpytivá rybka (Louise L. Hay)Cherub: Generál (Louise L. Hay)Medvídek hasič (Louise L. Hay)Létem políbená (Louise L. Hay)Saúdská Arábie (Louise L. Hay)Tintin v Kongu (Louise L. Hay)Muži v ofsajdu (audiokniha) (Louise L. Hay)Smutné stropy (Louise L. Hay)Dánske dievča (Louise L. Hay)Online predaj (Louise L. Hay)Zvířátka v ZOO (Louise L. Hay)Těhotná panna (Louise L. Hay)Little Bo-Peep (Louise L. Hay)Africký deník (Louise L. Hay)Fialová krava (Louise L. Hay)Night and Hope (Louise L. Hay)101 Cheap Eats (Louise L. Hay)Benny Blu Les (Louise L. Hay)