02 / 44 633 762

Sladký design Pečení a zdobení s Hankou Rawlings

od Hanka Rawlings z vydavateľstva Smart Press, s.r.o. 2013 CS jazyk

Autor: Hanka Rawlings
Vydavateľstvo: Smart Press, s.r.o.
Rok vydania: 2013
ISBN: 978-80-87049-60-0
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 210,0x290,0x0,0 mm
Žáner: Varenie, nápoje, diéty
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 22.5.2024
Bežná cena 10,95 €

Viac o knihe Sladký design Pečení a zdobení s Hankou Rawlings (Hanka Rawlings)

Kniha představuje variace základních receptů na korpusy, sušenky, cupcakes, mini dortíky a dortová lízátka (cake pops), nabídne přehled nejdůležitějších pomůcek a potřeb ke zdobení, které ušetří mnoho času, seznámí vás s prací s potahovými a modelovacími hmotami, objasní používání rozmanitých barviv k docílení realistického vzhledu, odhalí tajemství práce s čokoládovou polevou – ganache, sirupem, krémem a bílkovou polevou, jež zaručí profesionální vzhled i u doma vyrobených dezertů.
V deseti kapitolách naleznete celkem třicet sladkých delikates, které si s pomocí názorných fotografických postupů a podrobně vysvětlených instrukcí a tipů zvládnete vyrobit sami doma. Každá kapitola se vždy věnuje jednomu slavnostnímu tématu (Oslavy jara, Narození miminka, Narozeniny holčičky, chlapečka, maminky, tatínka, slečny, První školní den, Svatba, Zimní radovánky). Sladký design Hanky Rawlings vás bude provázet těmi nejdůležitějšími okamžiky celého vašeho života. Se stejnou láskou, s jakou pro vás Hanka knihu připravila, budete moci obdarovat skvostnými sladkostmi vaše nejbližší.

Moja najväčšia prehra

Sladký design Pečení a zdobení s Hankou Rawlings (Hanka Rawlings)Assassin´s Creed Origins Pouštní přísaha (Hanka Rawlings)Planetino 1 CD (Hanka Rawlings)Real Life Intermediate Test Pack (Book+Audio CD) (Hanka Rawlings)Labyrint - trilógia (Hanka Rawlings)Obsidio (Hanka Rawlings)Gwind 3: Nechcená kráľovná (Hanka Rawlings)Divoká píseň (Hanka Rawlings)Dni opustenia (Hanka Rawlings)