02 / 44 633 762

Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 145x234x53 mm
Edícia: YOLI
Žáner: YOLi, young adult, new adult
Formát: A4
Bežná cena 19,90 €

Viac o knihe Labyrint - trilógia (Dashner James)

Thomas sa jedného dňa zobudí uprostred Labyrintu bez jedinej spomienky na to, kým bol predtým. Za vysokými hradbami a nekonečne premenlivým bludiskom čaká sloboda, ale uniknúť sa ešte nepodarilo nikomu. Thomas s ostatnými chlapcami je odhodlaný to zmeniť. A potom sa objaví dievča. Správa, ktorú prináša, je desivá...

Z anglických originálov The Maze Runner (Delacorte Press, an imprint of Random House Children’s Books, a division of Random House, Inc., New York 2009; The Scorch Trials, Delacorte Press, an imprint of Random House Children’s Books, a division of Random House, Inc., New York 2010; The Death Cure (Delacorte Press, an imprint of Random House Children’s Books, a division of Random House, Inc., New York 2011) preložil Michal Jedinák.

4,0 z 5 (1x)

Lenny 30. august 2020
Labyrint mi dal poriadne zabrať. Ani nie príbehom, ale skôr svojou hrúbkou. Vybrala som si vydanie, v ktorom sú obsiahnuté dohromady všetky knihy série, ale tomu som napokon rada, aj keď mi čítanie zabralo trochu viac čase ako zvyčajne. Ak by som jednotlivé diely čítala samostatne a nie takto naraz, tak by som sa možno ku koncu ani nedopracovala. Filmové spracovanie som videla už dávnejšie, ale to mi nijako nepokazilo zážitok z čítania. Prvá časť bola totožné z tou filmovou, ale potom sa to už najprv v detailoch a postupne v čoraz dôležitejších veciach odlišovalo. Preto som bola v napätí a bolo to výborné. Dystopiu zbožňujem a táto série je dosť vydarená, prostredie bolo originálne, zápletka trochu chaotická, pretože hlavných zloduchom bola organizácia CHAOS. Miestami som sa strácala v tom, čo CHAOS od tých detí vlastne chce, ale zachránil to dostatok akcie a napätia. Thomas bol super, Minho ešte lepší a Newt je proste srdcovka. Naopak Teresa bola zvláštna, nikdy som u nej vedela, na koho strane stojí a ako sa zachová. Túto vydarenú dystopickú sériu, ako aj iné výborné knihy nájdete na stránke www.preskoly. Sk, ktorým zároveň ďakujem za jej zaslanie.

Labyrint - trilógia (Dashner James)Obsidio (Dashner James)Gwind 3: Nechcená kráľovná (Dashner James)Divoká píseň (Dashner James)Dni opustenia (Dashner James)