Knihy beletria Jedlá a nápoje Tématické kuchárky

Formát: A4
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 21.5.2024
Bežná cena 14,90 €

Viac o knihe Oslavujeme s Teleránom (Kolektív)

Milujete oslavy, večierky, párty? Baví vás pozvať si hostí a ponúknuť ich dobrým jedlom? Tak potom je táto kniha určená práve vám. Moderátori Telerána pri príležitosti 25. výročia založenia televízie Markíza dostali skvelý nápad – nielen osláviť svoje výročie, ale spoločne zistiť, ako diváci oslavujú sviatky počas celého roka. A nie je ich málo! Výsledkom celoročného pátrania je táto kniha – zbierka zaujímavých overených rodinných receptov nielen od divákov televízie Markíza, ale aj z kuchýň obľúbených moderátorov a ich inšpiratívnych hostí. Privítajte Nový rok, oslávte Valentína so svojou láskou, vybláznite sa počas fašiangov, pohostite šibačov na Veľkú noc, nezabudnite na Deň matiek, otcov ani detí, v lete zorganizujte garden párty, grilovačku a pozvite susedov, na jeseň si upečte kačicu či hus, odviažte sa na halloweenskom večierku, k vianočnému stolu zasadnite s celou rodinou a nakoniec sa rozlúčte so starým rokom na veľkolepej silvestrovskej párty. Ako vidíte, dôvod na chutnú hostinu sa vždy nájde!

Cesta vzkriesenia

Oslavujeme s Teleránom (Kolektív)Lily a Momo (CZ) (Kolektív)Moje rudá knížka (Kolektív)Když kraloval charakter (Kolektív)Real Life Elementary Active Teach (Kolektív)