Knihy beletria Náboženstvo a filozofia Iné náboženstvá, sekty

Rok poslednej dotlače: jún, 2016
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 135x207 mm
Podtitul: Poučení o bdělém vědomí přítomnosti
Žáner: ezoterika, náboženstvá a duchovné náuky, osobný rozvoj, alternatívna medicína

Viac o knihe Zrcadlo (Čhögjal Namkhai Norbu)

Stručný text pro pokročilé studenty dzogčhenu, speciální meditační praxi zaměřené přímo na intuitivní uchopení reality, o třech základních aspektech duchovní cesty: správném náhledu, správné meditaci a správném jednání. Důraz je zde kladen na schopnost mít neustále bdělé vědomí v každém okamžiku, schopnost, která je esencí a cílem všech buddhistických meditací. Doplněno komentářem, stručnou historií dzogčhenu a faksimilií orig. tibetského textu. Spolu s českou Komunitou dzogčhenu.

Vraždoku
Tato kniha zabija