Knihy beletria Média Data DVD ROM

Rozmery: 140x200x20 mm
Žáner: ine
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 23.10.2024

Viac o produkte Proměna (Wayne W. Dyer)

V tomto pútavom filme Premena rozoberá Dr Wayne W. Dyer duchovnú cestu od ambície k zmyslu života.

Zažité obrazce ega, ktoré sme sa naučili v mladosti od rodičov a spoločnosti - ako honba za majetkom, spoločenská prestíž, uznanie, súťaženie - sú uvedené do protikladu so zmysluplným životom zameraným na službu a dávania.

Prostredníctvom príbehov - úspešného podnikateľa, matky dvoch detí, ktorá hľadá svoje miesto vo svete, a filmového režiséra, snažiaceho sa si vybudovať meno - film nielen inšpiruje, ale tiež učí, ako si vytvoriť zmysluplný život.

Vinice vo Francuzsku
Tato kniha zabija

Proměna (Wayne W. Dyer)Abeceda (Wayne W. Dyer)Odvážný (Wayne W. Dyer)Rekviem (Wayne W. Dyer)Skandál (Wayne W. Dyer)Thajsko (Wayne W. Dyer)Poutník (Wayne W. Dyer)Louvre (Wayne W. Dyer)Sunbird (Wayne W. Dyer)Božský (Wayne W. Dyer)Ničitel (Wayne W. Dyer)Olivia (Wayne W. Dyer)Slezsko (Wayne W. Dyer)Avenger (Wayne W. Dyer)Ireland (Wayne W. Dyer)Rivali (Wayne W. Dyer)Requiem (Wayne W. Dyer)Hlídka (Wayne W. Dyer)Secese (Wayne W. Dyer)Vesmír (Wayne W. Dyer)Tuláci (Wayne W. Dyer)Hazard (Wayne W. Dyer)Frajer (Wayne W. Dyer)Mossad (Wayne W. Dyer)Formát (Wayne W. Dyer)Kopie (Wayne W. Dyer)Auťáky (Wayne W. Dyer)Vánoce (audiokniha) (Wayne W. Dyer)Statek (Wayne W. Dyer)Fondue (Wayne W. Dyer)