Knihy beletria Beletria Thriller

Sanctus

od Simon Toyne z vydavateľstva EUROMEDIA GROUP, k.s. (KK) 2011 CS jazyk

Autor: Simon Toyne
Vydavateľstvo: EUROMEDIA GROUP, k.s. (KK)
Rok vydania: 2011
Rok poslednej dotlače: január, 2012
ISBN: 978-80-242-3153-2
Typ tovaru: Pevná väzba s prebalom, matná
Rozmery: 160,0x235,0x30,0 mm
Žáner: Dobrodružstvo, thrillery

Viac o knihe Sanctus (Simon Toyne)

Mysteriózní thriller o hrůzyplném tajemství, které střeží podivný mnišský řád sídlící v tisíce let staré svatyni v nitru hory – a které je nyní blízko prozrazení. Celý svět totiž skrze televizní kamery přihlíží, jak neznámý mladý mnich vyšplhá na vrcholek citadely, stojí zde několik hodin s rozpaženýma rukama, a potom skočí. Na co chtěl svou smrtí upozornit? Proč se mniši snaží chránit své tajemství, svůj Sakrament, jakýmikoliv prostředky? A co je oním Sakramentem, který obyvatelům hory záhadně prodlužuje život? Odpověď sahá až do časů stvoření světa…

Vraždoku
Umenie podnikať