Knihy beletria Prírodné vedy Astronómia

Súhvezdia od Andromedy po Žirafu

od Mgr. Jana Plauchová z vydavateľstva Slovenská ústredná hvezdáreň Hurbanovo 2024 SK jazyk

Súhvezdia od Andromedy po Žirafu

Autor: Mgr. Jana Plauchová
Vydavateľstvo: Slovenská ústredná hvezdáreň Hurbanovo
Rok vydania: 2024
Typ tovaru: pevná
Jazyk: SK Slovenský jazyk
Rozmery: 217x300 mm
Žáner: Astronómia, meteorológia
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 21.5.2024
Bežná cena 50,- €

Viac o knihe Súhvezdia od Andromedy po Žirafu (Mgr. Jana Plauchová)

Publikácia obsahuje najkomplexnejšie informácie výhradne o súhvezdiach (s výnimkou niektorých úvodných veľmi úzko súvisiacich tém), aké kedy boli v slovenčine knižne vydané. Knižka na jednom mieste zjednocuje všetky dôležité informácie o každom z 88 súhvezdí počnúc mytologickým a historickým pôvodom cez objekty v ňom, od najjasnejších až po pozorovateľné iba najväčšími prístrojmi na svete.Objekty na nebeskej sfére nielen popisuje, ale objasňuje aj súvislosti a vzťahy medzi nimi.Súhvezdia od Andromedy po Žirafu stavajú hlavne na kvalitnom textovom obsahu. To ale neznamená, že ho nesprevádzajú moderné, starostlivo vyberané astrofotografie.

Moja najväčšia prehra

Súhvezdia od Andromedy po Žirafu (Mgr. Jana Plauchová)Moje prvé čítanie - Rozprávky Hansa Christiana Andersena (Mgr. Jana Plauchová)Ďáblův hřbet (Mgr. Jana Plauchová)Budeš iba moja (Mgr. Jana Plauchová)Království obávaných (Mgr. Jana Plauchová)Každý tvůj nádech (Mgr. Jana Plauchová)Pod krídla havrana (Mgr. Jana Plauchová)Hlbiny slovenskej identity (Mgr. Jana Plauchová)