02 / 44 633 762
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Real Life Real Life Intermediate

Real Life Intermediate Teacher's Handbook

od S. Cunningham, P. Moore, M. Hobbs, J. Keddle, J. Bygrave z vydavateľstva Longman 2010

Real Life Intermediate Teacher's Handbook

Autor: S. Cunningham, P. Moore, M. Hobbs, J. Keddle, J. Bygrave
Vydavateľstvo: Longman
Rok vydania: 2010
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Tovar posielame do 2-4 týždňov
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 12.6.2024
Bežná cena 36,80 €

Viac o produkte Real Life Intermediate Teacher's Handbook (S. Cunningham, P. Moore, M. Hobbs, J. Keddle, J. Bygrave)

Real Life je učebnica určená predovšetkým pre študentov stredných odborných škôl. Zvýšená motivácia k štúdiu je aj vďaka slovenskému pracovnému zošitu pre úrovne Elementary a Pre-Intermediate. Slovenský pracovný zošit obsahuje: pokyny k cvičeniam v slovenčine, slovníček s výslovnosťou, slovenský prehľad gramatiky, maturitný slovníček, 3 maturitné testy atď. Učebnica ma jasné a dosiahnuteľné ciele výučby v prehľadnej štruktúre a dostatok praktického precvičovania. Cvičenia sú v rôznych stupňoch obtiažnosti pre triedy so zmiešanou úrovňou jazyka. Skutočná tematika sa prelína s maturitnou tematikou.

• Kľúčový jazyk a gramatika v prehľadných sekciách.
  • Podpora písania krok za krokom.
  • Nácvik skúškových stratégií všetkých schopností.
  • Dostatok praktického precvičovania.

Výhody dyslexie

Real Life Intermediate Teacher's Handbook (S. Cunningham, P. Moore, M. Hobbs, J. Keddle, J. Bygrave)Kráľovná vetra a tmy (Tajomná temnota 3) (S. Cunningham, P. Moore, M. Hobbs, J. Keddle, J. Bygrave)