Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Základné školy Maďarské učebnice ZŠ 6. ročník Biológia

od V. Zvončeková, M. Uhereková, I. Hantabálová, A. Sitár, A. Matľáková, Z. Piknová, I. Trévaiová z vydavateľstva EXPOL PEDAGOGIKA HU jazyk

Autor: V. Zvončeková, M. Uhereková, I. Hantabálová, A. Sitár, A. Matľáková, Z. Piknová, I. Trévaiová
Vydavateľstvo: EXPOL PEDAGOGIKA
ISBN: 978-80-8091-544-5
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: maďarský
Rozmery: 215x298x7 mm
Ročník: 6. ročník
Predmet: Biológia
Škola: Základné školy s vyučovacím jazykom maďarským (VJM)
Žáner: Učebnice
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 24.6.2024
Bežná cena 28,- €

Viac o knihe Biológia pre 6. ročník ZŠ a 1. ročník gymnázia s osemročným štúdiom s VJM (vyučovací jazyk maďarský) (V. Zvončeková, M. Uhereková, I. Hantabálová, A. Sitár, A. Matľáková, Z. Piknová, I. Trévaiová)

Učebnica nadväzuje svojim obsahom na učivo 5. ročníka tematickým celkom Život s človekom a v ľudských sídlach s poznávaním vonkajších znakov organizmov. Ostatné tematické celky sú obsahovo zamerané na vnútornú stavbu bunky, rastlín a húb a bezstavovcov.

Doložka MŠVVaŠ SR č. 2014-872/36724:84-100C

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy