Knihy beletria Beletria Krimi, detektívky

Čierny

od Martin Jurík z vydavateľstva Marenčin PT, spol. s r.o. júl, 2020 SK jazyk

Autor: Martin Jurík
Vydavateľstvo: Marenčin PT, spol. s r.o.
Rok vydania: júl, 2020
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 130,0x200,0x0,0 mm
ISBN: 978-80-569-0694-1
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 22.5.2024
Bežná cena 15,90 €

Viac o knihe Čierny (Martin Jurík)

Blížia sa voľby a osoby spriaznené s členmi odchádzajúcej vlády sa potrebujú zbaviť nepohodlných podnikateľov. V pizzerii Capone v Dunajskej Strede opäť dochádza ku krvavému masakru, tentoraz je vystrieľaná šesťčlenná skupina mafiánskeho gangu Rózsovcov. Avšak medzi dvoma náhodnými obeťami je aj Jana, ktorá v tom čase prežíva manželskú krízu s Adamom. Prípadu sa ujíma Adrián, mladý bratislavský kriminalista, Adamov spolužiak a kamarát. S výsledkami je oboznamovaný aj Adam, ten sa však so stavom vyšetrovania nedokáže zmieriť a vezme spravodlivosť do vlastných rúk. Pochmúrne ladený, nervy drásajúci triler o prepletení organizovaného zločinu, podnikateľského prostredia a vysokej politiky, plný napätia, sexu, moci, násilia a neočakávaných odhalení. Dokáže osamelý pomstiteľ napraviť nespravodlivosť?

Martin Jurík (1973, Bratislava) publikoval a žil v Nemecku a na Slovensku. Napísal romány Kým nás smrť nerozdelí, Harlekýn, steampunkové sci-fi Projekt Zenta a dystopický román 2084. Je tiež autorom satirického fantasy seriálu Škoricovník.

Cesta vzkriesenia

Čierny (Martin Jurík)Arabský milenec (Martin Jurík)Malý atlas liečivých rastlín (Martin Jurík)