Knihy beletria Beletria Romantika

Arabský milenec

od Marianna Jurková z vydavateľstva Marenčin PT, spol. s r.o. júl, 2021 SK jazyk

Arabský milenec

Autor: Marianna Jurková
Vydavateľstvo: Marenčin PT, spol. s r.o.
Rok vydania: júl, 2021
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 132,0x207,0x20,0 mm
ISBN: 978-80-569-0877-8
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 22.5.2024
Bežná cena 12,90 €

Viac o knihe Arabský milenec (Marianna Jurková)

Lena je slobodná pediatrička tesne pred štyridsiatkou, ktorá naliehavo túži po rodine, a tak urobí zopár zúfalých pokusov o vzťah, ktoré ju stiahnu až na samé dno. A vtedy sa jej postaví do cesty on! Charizmatický a inteligentný... Arab! O trinásť rokov mladší Arab, ktorému sa páčia všetky ženy, no zamiluje sa akurát do Leny. Dá sa tomu uveriť? Ovládne Lena svoju žiarlivosť? A ako sa dá udržať jeho láska? Prekoná Lena problémy, ktoré naozaj nečakala? Príbeh voľne nadväzuje na román Manželstvo po arabsky. Kým v prvej knihe bola v centre pozornosti Darina a jej neuveriteľný život, tu je hlavnou hrdinkou jej kamarátka Magdaléna. Vyústenie príbehu bude šokujúce!

Marianna Jurková (1978) pochádza z východného Slovenska, momentálne žije s manželom a deťmi v Banskej Bystrici. Zaoberá sa psychológiou, ezoterikou, arabskou kultúrou. Má rada slnko, more, knihy a všetko, čo je dobré... K literatúre mala blízko už od detstva, no písať začala len nedávno.

Cesta vzkriesenia
Spev siren

Arabský milenec (Marianna Jurková)Malý atlas liečivých rastlín (Marianna Jurková)