Knihy beletria Pre deti a mládež Fantasy, sci-fi, horory

Zlodeji snov (Havraní cyklus 2)

od Maggie Stiefvater z vydavateľstva Vydavateľstvo SLOVART, s.r.o. august, 2017 SK jazyk

Zlodeji snov (Havraní cyklus 2)

Autor: Maggie Stiefvater
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo SLOVART, s.r.o.
Rok vydania: august, 2017
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 130,0x200,0x0,0 mm
Edícia: Knihy pre mladých
Žáner: Beletria pre mlad
Formát: A5
ISBN: 978-80-556-2587-4
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 21.5.2024
Bežná cena 9,95 €

Viac o knihe Zlodeji snov (Havraní cyklus 2) (Maggie Stiefvater)

Neuveriteľne talentovaná Maggie Stiefvater dokázala opäť nemožné – vytvorila očarujúci svet, v ktorom realitu skresľujú nadprirodzené prvky. Spoznajte nočné mory, čo ožívajú, neodolateľného nájomného vraha a podľahnite zakázanej láske v druhom pokračovaní najlepšej paranormálnej tetralógie, ktorej prvý diel Havraní chlapci ohúril aj slovenských čitateľov. Po každom spoločne strávenom dni je pre Blue ťažšie a ťažšie, aby sa do Ganseyho nezaľúbila. No uvedomuje si, že jediný bozk, by mohol okamžite ukončiť jeho život. Havraní chlapci spolu s Blue pokračujú na vlastnú päsť v pátraní po stratenom waleskom kráľovi Glendowerovi. Vpred ich ženie aj Ronanova schopnosť privádzať veci zo snov do tohto sveta. No zahrávať sa so snami je nebezpečné a Blue s havraními chlapcami nie sú jediní, ktorí túžia po splnení svojich snov.

Výhody dyslexie

Zlodeji snov (Havraní cyklus 2) (Maggie Stiefvater)Kolem světa na kole (Maggie Stiefvater)DVD-Bicí souprava - proč. jak a co cvičit 3.diel (Maggie Stiefvater)